Estetik Diş Hekimliği

Estetik Diş Hekimliği, kişilerin sağlıklı ve estetik bir ağıza kavuşmasını sağlar.

Estetik Diş Hekimliği; diş çürüklerinin, aşınmış dişlerin, renkleşmiş dişlerin (Beyazlatma), hassas dişlerin, aralıklı dişlerin, kırık dişlerin, şekil, doku ve form bozukluğu olan dişlerin, hafif çapraşıklıkların tedavisini gerçekleştirir.

Bu tedaviler için ışıklı beyaz dolgulardan, porselen dolgular (inley-onley), fiber uygulamalarından, beyazlatma yöntemlerinden, hassasiyet gidericilerden, lazer teknolojisi ve lamina uygulamalarından faydalanılmaktadır.

İmplant Tedavisi

İmplantlar, eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen ve doku uyumlu malzemeden yapılan yapay diş kökleridir.

Köprü İmplant

Gülüş Estetiği

Gülüş tasarımı kişinin gülüşünü zirkon kaplamalar, bonding, beyazlatma, diş eti operasyonları, köprüler, diş boyu ayarlaması ve dudak şekillendirmeleri gibi tekniklerle istenilen duruma getirilmesidir.

Gülüş EstetiğiOrtodontik tedavi, uzun süreçli ve hastaların uzman hekimler tarafından dikkatle takip edilmesi gereken bir tedavi çeşididir. Kliniğimizin kuruluşunda modern ortodontik tedavi prosedürlerinin rahatlıkla uygulanması için gerekli tüm ekipmanlar düşünülmüştür.